OstseeTherme Usedom
AQUADO na Facebooku

Nasza oferta

OBÓZ ZIMOWY 2021 - odwołany

Na wspólne zimowe szaleństwa zapraszamy do miejscowości Bozi Dar znajdującej się w centrum Gór Krusznych (Krusne Hory). Jest to najwyżej położone miasteczko w Czechach (1028m n.p.m.) graniczące z najwyżej położonym kurortem w Niemczech – Oberwiesenthal, dzięki czemu mroźna aura i ośnieżone stoki są gwarantowane! Znajdziemy tu rewelacyjne warunki do uprawiania sportów zimowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy i snowboarderów.

Obóz zimowy 2021 Dla uczestników rozpoczynających swoją przygodę na stoku proponujemy kompleks narciarski Novako położony 200 m od naszego pensjonatu. Posiada łagodny, szeroki, oświetlony stok wyposażony w 2 wyciągi orczykowe oraz wyciąg taśmowy, a także wspaniały tor do snowtubingu. Dzieci i młodzieży doskonalącej posiadane umiejętności, mocniejszych wrażeń dostarczą kompleksy narciarskie Neklid, Klinovec i Fichtelberg (tzw. Skiregion), które posiadają łącznie ok. 33 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności oraz snowparki.

Jest to rejon, w którym bardzo popularne jest także narciarstwo biegowe, czego będą mogli doświadczyć nasi uczestnicy. Trasy biegowe w miasteczku i okolicach liczą łącznie ok. 120 km i mówi się o nich, że należą do najlepszych i najpiękniejszych w Republice Czeskiej, a to dzięki perfekcyjnemu utrzymaniu, ukształtowaniu terenu oraz wyjątkowej scenerii.

TERMIN

10.01. - 16.01.2021 r.

PROGRAM

GRUPY WIEKOWE

7-12 lat
13+ lat
oraz dorośli (np. rodzice)

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Pensjonat "USnehulaka" położony jest w centrum narciarskiej miejscowości Bozi Dar. Do każdego wyciągu jest zaledwie od 50 m do 200 m na pieszo. Przystanek SKI-busu jest zaledwie 100 m od pensjonatu. Taka bliskość i dostępność wyciągów o różnym stopniu zaawansowania jest świetną bazą wypadową na narty.
Na naszych narciarzy i snowboarderów czekają pokoje 4 osobowe i apartamenty dwupoziomowe 8 osobowe (na każdym poziomie 4 osoby) z pełnym węzłem sanitarnym.
Pełne wyżywienie (4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).


Obóz zimowy 2021

PENSJONAT „U SNEHULAKA”

Bozi Dar 48

362 62 Bozi Dar, Czechy

tel.: +420 775 278 38, +420 353 815 123

Strona pensjonatu

CENA

Obejmuje:

Obóz zimowy 2021

KOSZTY DODATKOWE